SEKOLAH KEBANGSAAN DATO KRAMAT

10150 JALAN PERAK, PULAU PINANG

SEKOLAH KEBANGSAAN DATO KRAMAT
 10150 JALAN PERAK, PULAU PINANG

Click here to edit subtitle

Jawatankuasa Kurikulum

PENGERUSI

NAIB PENGERUSI

SETIAUSAHA 1

SETIAUSAHA 2

AJK

: EN HARMIZI B MOHAMED
: EN MOHAMED YASSIN B MOHAMED MYDIN
: CIK NUR NADIA BT ABD GAFFOR
: PN NADIA BT MOHD NASIR
: PN SABILAH BT TEKOR
: PN AMINAH ALI

: PN ERLINA BT ELIAS

: PN HIDAYAH BT AHMAD PUAT

: EN MOHAMAD PARHAM B AZIZAN

: PN NIK AZLIANA BT NIK AZEMI

: PN SUHAILAH BT HUSSIN

: CIK NADIATUL AKMAR BT ZULKIFLI

: PN DINA BT RAMLI

: EN ZULHISHAM B ZAKARIA

: PN NOORZUNITA BT IBRAHIM

: PN NURAIN BT MOHD NASIR

: PN KHAIRUL RAFAAL BT BOKHARE

Jawatankuasa Hem

PENGERUSI

NAIB PENGERUSI

SETIAUSAHA

AJK

: EN HARMIZI B MOHAMED

: PN NORINA BT SHUIB  (PENOLONG KANAN HEM)

: PN JAMILAH BT ZULKIFLI

: PN NORHAYATI BINTI MANSOR  ( BIMB & KAUNSELING )

: EN NURHAZLY B MOHD HASHIM  ( DISIPLIN & PENGAWAS)

: PN  SHARINI BT   (KEBAJIKAN & KWAMP)

: PN  FAUZIAH BT HASHIM (RMT/ PSS)

: PN  NUR NADIA BT ABD GAFFOR   ( KANTIN )

: PN  SUHAILAH BT HUSSEIN ( 3 K )

: PN  MOHD SIFA B SAID  ( SKIM PINJAMAN BUKU TEKS )

: CIK NOORZUNITA BT IBRAHIM (SMM/APDM)

: EN  MOHAMAD PARHAM B AZIZAN ( PEND ANTI DADAH)

: PN MUA'ZZAH BT MUSTAFFA BAKRI (KESIHAT&RAWATAN)

Jawatankuasa Ko-Kurikulum

PENGERUSI

NAIB PENGERUSI

SETIAUSAHA

AJK

: EN HARMIZI B MOHAMED

: CIK MARIANI BT AHMAD BASRI

: EN MUHAMMAD ZULHISHAM B ZAKARIA

: EN NUR HAZLY B MOHD HASHIM

: KHAIRUL RAFAAL BT BOKHARE

: CIK NADIATUL AKMAR BT ZULKIFLI

: PN JAMILAH BT ZULKIPLI

Unit Beruniform

Tunas Kadet Remaja Sekolah

  1. MOHAMAD PARHAM BIN AZIZAN (K)
  2. SABILAH BT TEKOR ( PK)
  3. JAMILAH BT ZULKIPLI
  4. NOORZUNITA BT IBRAHIM
  5. MOHD SIFA BIN SAID
  6. MALIZA BT ABDULLAH
  7. GURU X
  8. 8. GURU Z


Pengakap

  1. SURAYA BT SAID IBRAHIM (K)
  2. KHAIRUL RAFAAL BOKHARE (PK)
  3. WARDIANA BT MOHD ILHAMI
  4. ERLINA BINTI ELIAS
  5. DINA BT RAMLI
  6. JAMALUDDIN HAFIZ BIN ABDULLAH AISHA
  7. 7. NUR NADIA BT ABDUL GAFFOR

8. BAHRUDDIN B AHMAD


Persatuan Bulan Sabit Merah

  1. MUHAMMAD ZULHISHAM BIN ZAKARIA (K)
  2. NIK AZLIANA BT NIK AZEMI(PK)
  3. AMINAH BT ALI
  4. LATA A/P R.SOLAI
  5. NUR HAZLY MOHD HASHIM
  6. SAHABUDIN BIN MAT NASIM
  7. KHAIRUN NISAK BT ABDUL HAMID
  8. 8. GURU Z


Puteri Islam 

  1. SHAHMILA BINTI ISMAIL (K)
  2. NURAIN MOHD NASIR (PK)
  3. MUA'ZZAH BT MUSTAFFA BAKRI
  4. SAFINA BINTI CHE NOH
  5. FAUZIAH BT HASHIM
  6. NADIATUL AKMAR BT ZULKIFLI
  7. ASLINA BT MASTOR
  8. 8. NORHAYUNIE BT ISMAIL


Tunas Puteri

  1. NURUL LIYANA BT ISMAIL(K)
  2. SUHAILAH BT HUSSIN (PK)
  3. AZEEMA BT LAIKAR ALI
  4. SHARINI BT JOHARI
  5. NOR AZLINA BINTI ABD GHANI
  6. NORHASHIMA BINTI YONOS
  7. NURLIYANA BINTI MOHAMAD MAIDIN
  8. 8. HIDAYAH BT AHMAD PUAD


Persatuan / Kelab

Persatuan Bahasa

  1. JAMILAH BT ZULKIFLI (K)
  2. SURAYA BINTI SAID IBRAHIM (PK)
  3. AMINAH BINTI ALI
  4. NOR AZLINA BINTI ABD GHANI
  5. 5. NORHASHIMA BINT I YONOS


Persatuan Sains & Matematik

  1. SHARINI BT JOHARI (K)
  2. DINA BT RAMLI (PK)
  3. ERLINA BINTI ELIAS
  4. NOORZUNITA BINTI IBRAHIM
  5. MOHD SIFA BIN SAID

6. GURU Z


Persatuan Pendidikan Islam

  1. SAFINA BT CHE NOH (K)
  2. SHAHMILA BINTI ISMAIL (PK)
  3. NIK AZLIANA BT NIK AZEMI
  4. MOHAMAD PARHAM BIN AZIZAN
  5. BAHRUDDIN BIN AHMAD


Persatuan Kesenian & Kebudayaan

  1. SUHAILAH BT HUSSIN (K)
  2. NADIATUL AKMAR BT ZULKIFLI (PK)
  3. WARDIANA BINTI MOHD ILHAMI
  4. HIDAYAH BT AHMAD PUAT
  5. NURLIYANA BT MOHAMAD MAIDIN
  6. 6. GURU X



Kelab Pembimbing Rakan Sebaya

  1. NURAIN BT MOHD NASIR (K)
  2. NURUL LIYANA BT ISMAIL (PK)
  3. SABILAH BT TEKOR
  4. MALIZA BT ABDULLAH
  5. ASLINA BT MASTOR
  6. 6. GURU Y


Kelab Rukun Negara

  1. MUHAMMAD ZULHISHAM BIN ZAKARIA (K)
  2. AZEEMA BINTI LAIKAR ALI (PK)
  3. SAHABUDIN BIN MAT NASIM
  4. NUR NADIA BT ABDUL GAFFOR
  5. FAUZIAH BT HASHIM
  6. KHAIRUN NISAK BT ABDUL HAMID


Kelab Pencegahan Jenayah

  1. KHAIRUL RAFAAL BT BOKHARE (K)
  2. LATA A/P R.SOLAI
  3. MUA'ZZAH BT MUSTAFFA BAKRI
  4. NORHAYUNIE BT ISMAIL (PK)
  5. NUR HAZLY MOHD HASHIM
  6. 6. JAMALUDIN HAFIZ BIN ABDULLAH


Sukan & Permainan

Bola Sepak

  1. MOHAMAD PARHAM BIN AZIZAN (K)
  2. NORHAYUNIE BT ISMAIL (PK)
  3. NUR HAZLY MOHD HASHIM
  4. NURLIYANA BINTI MOHAMAD MAIDIN
  5. FAUZIAH BT HASHIM
  6. NURAIN BT MOHD NASIR
  7. GURU Y
  8. 8. KHAIRUN NISAK BT ABDUL HAMID

Sepak Takraw
  1. MUHAMMAD ZULHISHAM BIN ZAKARIA (K)
  2. MALIZA BT ABDULLAH (PK)
  3. SAHABUDDIN BIN MAT NASIM
  4. KHAIRUL RAFAAL BINTI BOKHARE
  5. ERLINA BINTI ELIAS
  6. LATA A/P R.SOLAI
  7. SHAHMILA BINTI ISMAIL
  8. 8. GURU X

Bola Baling
  1. NADIATUL AKMAR BT ZULKIFLI (K)
  2. MOHD SIFA B SAID (PK)
  3. MUA`ZZAH BT MUSTAFFA BAKRI
  4. JAMILAH BT ZULKIFLI
  5. HIDAYAH BT AHMAD PUAD
  6. SAFINA BT CHE NOH
  7. NIK AZLIANA BT NIK AZEMI
  8. 8. GURU Z

Bola Jaring
  1. NUR NADIA BT ABDUL GAFFOR (K)
  2. AZEEMA BINTI LAIKAR ALI (PK)
  3. NOR AZLINA BINTI ABDUL GHANI
  4. SABILAH BT TEKOR
  5. NOORZUNITA BINTI IBRAHIM
  6. NORHASHIMA BINTI YONOS
  7. WARDIANA BT ILHAMI
  8. 8. ASLINA BT MASTOR

Hoki
  1. BAHRUDDIN BIN AHMAD (K)
  2. JAMALUDDIN HAFIZ BIN ABDULLAH (PK)
  3. SURAYA BINTI SAID IBRAHIM
  4. AMINAH BINTI ALI
  5. DINA BT RAMLI
  6. SHARINI BT JOHARI
  7. SUHAILAH BT HUSSIN
  8. 8. NURUL LIYANA BT ISMAIL


Rumah Sukan

Iswara

  1. MOHAMAD PARHAM B. AZIZAN (K)
  2. NUR HAZLY BT MOHD HASHIM (PK)
  3. SHARINI BT JOHARI
  4. WARDIANA BT MOHD ILHAMI
  5. KHAIRUL RAFAAL BINTI BOKHARE
  6. DINA B T RAMLI
  7. SHAHMILA BT ISMAIL
  8. HIDAYAH BT AHMAD PUAT
  9. NURLIYANA BINTI MOHAMAD MAIDIN
  10. GURU X


Satria
  1. MOHD SIFA BIN SAID (K)
  2. JAMILAH BT ZULKIFLI (PK)
  3. ASLINA BT MASTOR
  4. ERLINA BINTI ELIAS
  5. AMINAH BINTI ALI
  6. SAFINA BT CHE NOH
  7. NORHAYUNIE BT ISMAIL
  8. AZEEMA BINTI LAIKAR ALI
  9. NURUL LIYANA BT ISMAIL
  10. 10. JAMALUDDIN HAFIZ BIN ABDULLAH AISHA


Putra
  1. NADIATUL AKMAR BT ZULKIFLI (K)
  2. LATA A/P SOLAI (PK)
  3. NORHASHIMA BINTI YONOS
  4. SURAYA BINTI SAID IBRAHIM
  5. NOR AZLINA BINTI ABD GHANI
  6. FAUZIAH BT HASHIM
  7. MUHAMMAD ZULHISHAM BIN ZAKARIA
  8. KHAIRUN NISAK BT ABDUL HAMID
  9. GURU Y
  10. 10. GURU Z

Wira
  1. SAHABUDIN BIN MAT NASIM (K)
  2. NIK AZLIANA BT NIK AZEMI (PK)
  3. NURAIN BT MOHD NASIR
  4. NUR NADIA BT ABDUL GAFFOR
  5. NOORZUNITA BINTI IBRAHIM
  6. SABILAH BT TEKOR
  7. SUHAILAH BT HUSSIN
  8. MUA'ZZAH BINTI MUSTAFFA BAKRI
  9. BAHRUDDIN BIN AHMAD
  10. 10. MALIZA BT ABDULLAH